כתר זירקוניה בר"ג | שנטיב מרפאת שיניים

מצב השיניים שלכם לא בשמיים וכעת אתם שוקלים לעשות כתר זירקוניה בר"ג? אל תתמהמהו יותר מידי עם הבחירה לעבור את הטיפול, שכן ככל שתחכו יותר אתם רק תצטרכו להתמודד עם חוסר נוחות שקשור במראה השיניים שלכם. במרפאה של שנטיב אתם יכולים להיות בטוחים שיתאפשר לכם לקבל טיפול מסור ויחס נהדר.

הדבקה של כתר זירקוניה בר"ג ניתן לעשות במרפאת שנטיב, וזאת תוך כדי שתבוצע התאמה מדויקת לסוג השן שלכם, כך שהמראה האסתטי הסופי של השן יראה לא פחות ממושלם.

מה ניתן לעשות במקרה והשן ניזוקה?
אפשרות אחת שעומדת בפניכם תהיה לעשות כתר בשיניים ברמת גן, אבל אופציה אחרת יכולה להיות תותבות על שתלים, וזאת במקרה ואתם נמצאים במצב שבו אתם חייבים להסיר את השן שנפגעה.

בכדי להבין טוב יותר מהו סוג הטיפול הטוב ביותר שבו אתם יכולים לבחור, יהיה כדאי לכם להתייעץ עם מרפאת שנטיב, אשר ישמחו לייעץ לכם לפני טיפול של כתר זירקוניה בר"ג ולפני כל טיפול אחר שתצטרכו לעבור.

כאשר אתם בוחרים לעבור טיפול כתרים בשיניים ברמת גן, אתם צריכים לשים לב שיש מספר חומרים שונים שאפשר לעשות בהם שימוש, אבל כמובן שאם אתם רוצים ללכת על חומר איכותי שיוכל להחזיק מעמד למשך שנים רבות, כתר זירקוניה בר"ג זוהי הבחירה הטובה ביותר שבה אתם יכולים לבחור.

שיפור מראה השיניים – לא רק כתר
בכדי לשפר את מראה השיניים שלכם ניתן לעבור טיפולים נוספים מלבד כתר זירקוניה בר"ג. דוגמה לכך יכולה להיות הלבנת שיניים. אנשים רבים בוחרים להלבין את שיניהם, וזאת מתוך הבנה שזה הדבר הטוב ביותר שהם יכולים לעשות אם הם רוצים להביא לשיפור דרסטי במראה השיניים שלהם.

כמובן שאם אתם רוצים לעשות כתר בשיניים ברמת גן או אפילו תותבות על שתלים, זה יהיה ראוי שתתייעצו עם ד"ר יולנדה שתוכל לעזור לכם ולוודא שאתם תוכלו להרגיש בנוח עם הבחירה שלכם לעבור טיפול אצלה. כתר זירקוניה בר"ג תוכלו לעשות בטיפול קצר ומקצועי במרפאת שנטניב, כך שאם אתם חוששים לגבי כתרים בשיניים ברמת גן וכל מה שמלווה לדבר, פשוט צרו קשר ותוכלו להיות רגועים שהטובים ביותר באים לעזור לכם.

שמירה נכונה על היגיינת הפה
בכדי להבטיח שהשיניים שלכם יהיו בריאות ויפות למשך שנים רבות, אתם פשוט חייבים להקפיד על שמירה של היגיינת הפה שלכם. צחצוח שיניים לאחר כל ארוחה, שימוש בחוט דנטלי ואף מי פה אלו הם דברים שיכולה לשפר דרמטית את בריאות חלל הפה שלכם ולא יהיה כדאי לכם לוותר עליהם. כתר זירקוניה בר"ג וכל טיפול אחר ברפואת השיניים ניתן לעבור במרפאת שנטיב, כך שאתם מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל בטיפול, כך שתהיו מרוצים מהשירות שאתם מקבלים בכל ההיבטים.
 
 

כתר זירקוניה בר"ג

שירותי המרפאה

קבעו פגישת ייעוץ אישית

עוד היום!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם.

 


שנטיב - מרפאת שיניים מתקדמת 

כתובת: רש"י 22, רמת גן

טל': 03-6130488

מייל: shentiv2016@walla.com

|  

|  

|