השתלת עצם בשן | שנטיב מרפאת שיניים

במידה ואתם חושבים על האפשרות לעבור השתלת שיניים, עליכם לקחת בחשבון שההליך הזה מחייב הופעה של עצם במידה מספקת בחניכיים. בשל זאת השתלת עצם בשן זהו הליך שמתאים לאלו שבוחרים לעבור השתלה אך אין להם מספיק עצם בחניכיים.

במידה ואתם מתכוונים לעבור השתלת שיניים, וחשוב לכם לדעת שאתם עוברים שיקום פה בר"ג והשיניים מושתלות בשיטה חדשנית, אז מרפאת שנטיב עשויה להתברר כמרפאה הטובה ביותר שבה אתם יכולים לבחור.

השתלת עצם בחניכיים לצורך השתלת שיניים
השתלת עצם בשן נועדה להתמודד עם המצב שהוזכר לעיל, לפיו אין מספק עצם בחניכיים לצורך טיפולי שיניים מורכבים כמו השתלת שיניים. כך שאם אתם שוקלים לעשות שתל דנטלי בר"ג, כמובן שיהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים להתייעץ עם רופאה מומחית כמו ד"ר יולנדה, שתוכל להסביר לכם בדיוק מה נדרש לעשות.

לאחר שתתייעצו עם ד"ר יולנדה, תוכלו להבין הרבה יותר טוב כיצד השתלת עצם בשן עשויה להטיב עמכם ולאפשר לכם להיות מרוצים מתוצאות הטיפול. בסופו של דבר אתם צריכים לזכור שהשיניים המושתלות צריכות להיאחז בעצם, והדרך הטובה ביותר להתמודד עם השתלה של שתל דנטלי בר"ג תהיה תוך כדי הוספה של עצם למקום שבו היא חסרה.

טיפולי שיניים מורכבים
אתם צריכים לשים לב שאם אתם בוחרים לעבור טיפולי שיניים מורכבים, כמו השתלת שיניים למשל, זה יהיה קריטי למדי שתבחרו לעבור את הטיפולים אצל מומחים שיוכלו להציע לכם את הטיפול הטוב ביותר. ישנן שיטות רבות לעבור השתלות שיניים, ובהתאם לחדשנות של השיטה, כך גם יכולות להשתנות הרמה האסתטית של התוצאות. כך שאם אתם רוצים להיות מרוצים מהבחירה שלכם, פשוט תעברו שיקום פה בר"ג וטיפולי שיניים במרפאת שנטיב.

השתלת עצם בשן וכל התהליך שכרוך בהשתלת שיניים דורש שיקום אינטנסיבי ויכול לקחת תקופה ממושכת, כך שעליכם להגיע מוכנים מראש ולדעת לקראת מה אתם הולכים. אם אתם נאלצים להתמודד עם חוסר וודאות או שאתם פשוט חוששים לקראת הטיפול שאתם צריכים לעבור, אז קודם כל כדאי לכם לזכור שבתום הטיפול תעשו שימוש במשככי כאבים, אשר יפחיתו דרמטית את הכאב שלכם ויאפשרו לכם להרגיש הרבה יותר בנוח.

אל תתפשרו אף לא מעט
כאשר אתם בוחרים לטפל במצב השיניים שלכם, אתם צריכים לזכור לפני הכול שמדובר פה בבריאות האישית שלכם, ובכדי שאתם תוכלו להרגיש בנוח עם המצב שלכם, זה יהיה קריטי לוודא שאתם לא מתפשרים אף לא מעט לגבי המצב שלכם. כלומר אתם צריכים לוודא שאתם בוחרים להגיע אך ורק אל מרפאה שיכולה להציע לכם טיפול חדשני ומסור, כמו מרפאת שנטיב. זוהי הדרך הטובה ביותר להחזיר את החיוך לפנים שלכם ולראות איך תוך זמן קצר אתם חוזרים להרגיש בנוח עם השיניים שלכם.
 
 
 

השתלת עצם בשן

שירותי המרפאה

קבעו פגישת ייעוץ אישית

עוד היום!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם.

 


שנטיב - מרפאת שיניים מתקדמת 

כתובת: רש"י 22, רמת גן

טל': 03-6130488

מייל: shentiv2016@walla.com

|  

|  

|